Prihlásenie

Anketa


Čo by ste urobili, keby ste si mohli za peniaze kúpiť telefónny kontakt na modelku alebo modela?
Hlasovalo 121 ľudí

  Novinka

V blízkej budúcnosti plánujeme spustiť službu kontakt. Kde bude môct hocikto získať telefonický kontakt na modelku. Samozrejme že službu si modelka musí aktivovať. Sama si nastaví za akú cenu svoj kontakt poskytne. Určité percento zisku jej príde na účet. Služba sa bude riadiť presnými pravidlami.Výroky slávnych

Vidíš veci a hovoríš: "Prečo ?". Ale ja snívam o veciach nevídaných a hovorím: "Prečo nie?"
(George Bernard Shaw )

m

Upozornenie!

Varujeme užívateľov pred falošnými telefonátmi a ponukami. Ak vás bude niekto kontaktovať v našom mene (GOOD STYLE) emailom, alebo telefonicky a kontakt sa nebude zhodovať s číslom a emailom uvedeným na našej stránke, prosím kontaktujte políciu, lebo sa jedná o podvodníkov.Google reklama - najefektívnejšia reklama na internete

 

Reklama na Googli patrí v súčasnosti medzi najúčinnejšie a najlacnejšie spôsoby propagácie služieb a tovarov. Najnovšie prieskumy ukazujú, že až 80% ľudí, ktorí navštívia internetové stránky, sa sem dostanú z nejakého vyhľadávača.

 

Google Adwords


Marketingový nástroj Google Adwords je veľmi efektívny spôsob zviditeľnenia ponúk. Hlavnú úlohu pri vyhľadávaní konkrétnych internetových stránok hrajú práve kľúčové slová, ktoré sa vzťahujú k Vašej firme. Ak človek zadá hľadané slovo do vyhľadávacieho poľa, ktoré súvisí s Vašimi službami, znamená to jeho skutočný záujem, že Vás naozaj potrebuje, a najlepšie ešte dnes.

 

Google reklama funguje na princípe PPC – pay-per-click. Platíte teda za kliknutia, ktoré vedú užívateľov inernetu na Vaše stránky. Pomocou reklám na Googli môžete osloviť ľudí, ktorí vyhľadávajú informácie na tomto vyhľadávači prostredníctvom kľúčových slov sledovanej služby alebo tovaru. 

 

Najväčšou výhodou pre Vás je, že platíte iba za skutočné návštevy Vašej stránky a nie za zobrazenie Vašej reklamy vo vyhľadávači. Google reklamy sa môžu zobrazovať na niekoľkých miestach.

 

Na Google vyhľadávač môžete umiestniť atraktívny odkaz, ktorý súvisí so službami, ktoré poskytujete alebo označenie tovarú, ktorý ponúkate. Ak prevádzkujete reštauráciu, môžu sa Vaše stránky zobrazovať všetkým používateľom vyhľadávača Google, ktorí zadali frázu napr. “reštaurácia Trenčín”. Reklamy sa zobrazujú nad výsledkami vyhľadávania (pred ostatnými stránkami) a ďalšie na pravej strane od výsledkov vyhľadávania Google.

 

V ponuke máme dva spôsoby zviditeľnenia Vašej firmy na Googli:

 

1. Google AdWords - ide o samoobslužný systém, pomocou ktorého môžete vytvárať a spravovať reklamy na Google. Svoje kampane si teda môžete vytvoriť Vy sami, ale vzhľadom na to, že ide o komplexný systém, ktorý funguje na báze aukcie, a ktorého plné pochopenie trvá dlhý čas, pokiaľ nemáte vo svojej spoločnosti špecialistu na PPC reklamy, odporúčame Vám využiť služby spoločnosti, ktorá je držiteľom certifikátu Google AdWords Qualified Company. Takáto spoločnosť má pracovníkov, ktorí sú certifikovaní na správu kampaní Google, a navyše spravuje veľký objem reklám, a teda má množstvo relevantných skúseností.

 

2. Zvýšenie ratingu prostredníctvom Pagerank. Vašu stránku zoptimalizujeme, nastavíme nadpisy, popisy, kľúčové slová tak, aby sa o Vás dozvedeli ľudia hľadajúci služby a tovar, ktorý poskytujete. A tiež Vaša stránka získa podporu prostredníctvom externých odkazov. Tieto opatrenia zapríčinia zvýšenie návštevnosti na Vašej stránke a v konečnom dôsledku nárast prestíže a prílev nových zákazníkov. Výhodou tohto spôsobu zviditeľnenia je jednorázová platba a účinok už zostáva trvalý.

 

Cenník

 

Google Adwords

Pagerank