Prihlásenie

Anketa


Čo by ste urobili, keby ste si mohli za peniaze kúpiť telefónny kontakt na modelku alebo modela?
Hlasovalo 121 ľudí

  Novinka

V blízkej budúcnosti plánujeme spustiť službu kontakt. Kde bude môct hocikto získať telefonický kontakt na modelku. Samozrejme že službu si modelka musí aktivovať. Sama si nastaví za akú cenu svoj kontakt poskytne. Určité percento zisku jej príde na účet. Služba sa bude riadiť presnými pravidlami.Výroky slávnych

nič velkého nebylo vytvořeno bez nadšení.
(Ralph Waldo Emerson )

m

Upozornenie!

Varujeme užívateľov pred falošnými telefonátmi a ponukami. Ak vás bude niekto kontaktovať v našom mene (GOOD STYLE) emailom, alebo telefonicky a kontakt sa nebude zhodovať s číslom a emailom uvedeným na našej stránke, prosím kontaktujte políciu, lebo sa jedná o podvodníkov.Free registrácia modelov- fotomodeling, hostessing, booky, reklama, film, časopisy.

Registrujte sa - priložte fotky a dostaňte sa do sveta modelingu najľahšou cestou.

Registrovaných užívateľov nájdete tu: muži ženy
Registrácia nových modelov, modeliek. Na fotenie a natáčanie reklám prijímame ľudí od 3 do X rokov.

V prípade, že máte záujem o prácu v modelingu (fotenie a predvádzanie, prípadne účinkovanie v rôznych reklamách), vyplňte pravdivo nasledovné údaje. Táto registrácia je zdarma. Tváre vyberáme a triedime ručne, uverejnenie preto môže trvať 7 dní. Prikladajte kvalitné a pekné fotografie - nie skupinové. Je tu možnosť vášho kontraktu s inými agentúrami, ktoré si Vás vyžiadajú. Pre nafotenie booku na objednávku, je tiež potrebné vyplniť tento formulár a priložiť fotku. E-mail je povinný a profil sa Vám zobrazí, až keď si ho povrdíte kliknutím na link, ktorý Vám príde e-mailom. Každých 100 nových kontaktov automaticky posielame na pozretie agentúram.

Rady: Agentúry uprednostňujú odvážnejších ľudí s profesionálnymi fotkami. Pravidlo je také, že ak nie ste sami ochotní nič investovať, ani agentúry neinvestujú do Vás. Nafotenie booku stojí v priemere od 165,- EUR vyššie, preto doporučujeme využiť našu ponuku BOOK NORMAL

Informácie o tom, ako prebieha fotenie nájdete tu
Osobné údaje podliehajú zákonom o ochrane osobných údajov.
Pozorne si prečítajte a pravdivo vyplňte formulár. Oranžovo označené údaje sú povinné.

Nick (alias - vaša prezívka)
Heslo (musí obsahovať min. 4 znaky): (tajné)
Heslo musí mať min. 4 znaky
Overenie hesla: (tajné)
Meno: (model)
Priezvisko: (model) (tajné)
Bydlisko - ulica, mesto, PSČ (model): (tajné)
Meno a priezvisko zodp. zástupcu (povinné, ak je model mladší ako 18r.):
Bydlisko (zodpovedný zástupca):
Telefonický kontakt (model): (tajné)
Email: (tajné)
Štát:
Pohlavie: muž         žena
Dátum narodenia: (tajné) deň: mesiac: rok:
postava: výška: váha:
Farba pleti:
Farba očí:
Zrak:
Orig. farba vlasov:
Dĺžka vlasov:
Kvalita vlasov:
Máte tetovanie alebo piercing? (čo - kde):
Miery (muži len hrudník): hrudník (cm): pás: boky:
Mám záujem o fotenie: oblečenie
spodné prádlo
akty
romantika
všetko
Môžem robiť hostesing:
Mám záujem o predvádzanie na móle:
Môžem predvádzať kozmetiku:
Len ak máte bezchybnú pokožku na tvári.
Chcem mať fotky uverejnené na vašich stránkach!!!:
Chcem nafotiť profesionálne fotky (book): (tajné)
Viem tancovať:
Znalosti cudzích jazykov: anglický
nemecký
ruský
poľský
maďarský
iný:
Iné znalosti:
Niečo o sebe:
Doterajšie skúsenosti s modelingom:
Prezentácie vašich fotiek sú na www stránke (ak máte):
Overovací kód (antispamová ochrana).
Do políčka vypíšte číslice, ktoré vidíte na obrázku.Pozorne si prečítajte podmienky registrácie!

Podmienky registrácie:

Touto registráciou registrovaný zdarma získava možnosť uverejnenia svojich fotiek a profilu, ako aj iné služby, (*ako možnosť posielať a dostávať správy od iných registrovaných užívateľov, ako aj agentúr* - pripravujeme).
Užívatelia, ktorí si nevložia fotky alebo nezaškrtnú políčko na uverejnenie fotiek, sú automaticky zaradení do bežných užívateľov s možnosťou posielania správ.
V prípade záujmu uverejnenia vašich fotiek vkladajte kvalitné fotografie, z ktorých je jasné že ste to vy (nie skupinové fotografie). Fotky, ktoré nespĺňajú kvalitu budú administrátorom vymazané, tiež zle otočené fotky.
Na našich stránkach uverejňujeme ľudí, o ktorých si myslíme že majú vo svete modelingu skutočnú šancu.
Podmienkou registrácie je pravdivé uvedenie informácií o vás. Uvedenie emailu a potvrdenie registrácie kliknutím na odkaz, ktorý vám príde ihneď na váš email. V prípade že vám registráciu do 7 dní zamietneme či potvrdíme, tiež vám o tom príde oznámenie emailom. Podmienkou registrácie je v ďalšom kroku vloženie vašich fotiek. Ak priložíte nekvalitné fotky, alebo také, ktoré nie sú vhodné na zverejnenie, váš profil nebude schválený.
Za nevhodné fotky sú považované aj odhalené fotky- ak nemáte ešte 18 rokov, spodné prádlo je povolené. Fotky ktoré je možné považovať za pornografiu nebudú schválené.(odhalené ohambie)
Právo zverejniť máte len na svoje fotografie. Vloženie cudzích fotografií je trestné, preto náš server loguje vašu IP adresu, z ktorej ste pripojený na internet a čas vloženia fotky. Dôkladne si prezrieme váš profil a fotky. V prípade že nás zaujmete, tak sa do 7 dní zobrazia vaše fotky na našich stránkach.
Po prihlásení a zadaní vášho nicku a hesla, ktoré ste si zvolili pri registrácií si môžete meniť profil, fotky a zmazať profil.
Odoslaním fotiek a zaškrtnutím políčka "uverejniť fotky na našich stránkach" súhlasíte s ich uverejnením na týchto stránkach a vložením nášho loga do fotiek. Zároveň súhlasíte aj s uverejnením vašich údajov. Zároveň súhlasíte s ich poskytnutím renomovaným modelingovým a fotomodelingovým agentúram.
Údaje ktoré sú dôverného charakteru podliahajú zákonu o ochrane údajov a nebudú zverejnené!
Ak chcete na seba upozorniť len v našej agentúre a nechcete fotky zverejniť, možnosť "Chcem mať fotky uverejnené na vašich stránkach!!!:" nezaškrtávajte.
Na váš email budú posielané informácie o zmenách a nových možnostiach na našom serveri, ako aj informácie o zmenách vo vašom profile, či súkromných správach.

Do budúcnosti pripravujeme niektoré nové platené služby, ktoré vám umožnia vyšší komfort, ale aj možnosť zarábania online. Spol. GOOD STYLE s.r.o. si vyhradzuje právo meniť tieto podmienky. O zmene budete informovaný. Registráciou súhlasíte s týmito podmienkami.