Prihlásenie

Anketa


Čo by ste urobili, keby ste si mohli za peniaze kúpiť telefónny kontakt na modelku alebo modela?
Hlasovalo 121 ľudí

  Novinka

V blízkej budúcnosti plánujeme spustiť službu kontakt. Kde bude môct hocikto získať telefonický kontakt na modelku. Samozrejme že službu si modelka musí aktivovať. Sama si nastaví za akú cenu svoj kontakt poskytne. Určité percento zisku jej príde na účet. Služba sa bude riadiť presnými pravidlami.Výroky slávnych

Milujte sa navzájom, lebo život bez lásky nie je životom.
(V. Hugo )

m

Upozornenie!

Varujeme užívateľov pred falošnými telefonátmi a ponukami. Ak vás bude niekto kontaktovať v našom mene (GOOD STYLE) emailom, alebo telefonicky a kontakt sa nebude zhodovať s číslom a emailom uvedeným na našej stránke, prosím kontaktujte políciu, lebo sa jedná o podvodníkov.SEO optimalizácia

 

Čo je SEO?


SEO je skratka anglického Search Engine Optimization, čo v preklade znamená optimalizácia pre vyhľadávače. Výraz Optimization sa mnohokrát nesprávne zamieňa za Optimalization - slovo, ktoré v angličtine neexistuje. V anglickej angličtine sa ešte používa výraz Optimisation.

 

 

Čo sú vyhľadávače?

 

Pre laika sú to stránky, do ktorých napíše nejaký výraz (kľúčové slovo) a následne mu na obrazovku vyskočia rôzne webstránky, na ktorých by sa to slovíčko malo čo najviac vyskytovať. Jednoducho mu pomôžu vyhľadať na internete stránky zaoberajúce sa danou tématikou.

Najznámejšie vyhľadávače pre Slovákov sú GOOGLE, BING, FIND BASIC, YAHOO, AZET, ZOZNAM, atď.

 

 

Ako fungujú vyhľadávače?

 

Sú to programy, ktoré prehľadávajú internetové stránky a podľa rôznych kritérií vyhodnocujú ich relevantnosť k danému kľúčovému slovu. A podľa toho sa niektoré stránky vo vyhľadávaní zobrazia vyššie, niektoré nižšie.

Dobrý tvorca stránok tieto podmienky monitoruje a podľa toho stránky programuje a napĺňa.

 

 

Ako ste na tom?

 

Či ste na tom vo vyhľadávaní dobre alebo zle, si môžete sami overiť napríklad na stránke www.ranky.sk. Ide vlastne o zhodnotenie kvality Vašej internetovej stránky prostredníctvom nástrojov ako je Google pagerank a ďalšie.

Hodnotenie kvality webstránky je možné ovplyvniť viacerými nástrojmi. Pagerank vieme zvýšiť aj bez prístupu na Vašu internetovú prezentáciu.

Dôležité je uvedomiť si, že aj pri akomkoľvek úsilí, je veľmi ťažké predbehnúť veľké databázy (pagerank 5, 6, 7 a viac). Dôvodom je ich obsiahlosť, ktorá je pre obvyklú stránku nedosiahnuteľná. Preto sa na prvých miestach vyhľadávačov zvyčajne zobrazujú rozsiahle servery. Bežná stránka môže dosiahnuť pagerank maximálne 4, ak dodrží určité pravidlá. Tým pádom sa môže zobrazovať  niekedy aj na prvej stránke vyhľadávačov, častejšie však na druhej či tretej.